Jesteś w bezpiecznym
procesie zakupowym

Gwarancja zakupu
oryginalnego produktu

Limitowana czasowo obniżka o 25%! Ważna tylko do północy. Wygaśnie za:

Pozbądź się trądziku i pryszczy z Derminax. Pewnie i raz na zawsze

Derminax to suplement diety, który skutecznie zwalcza przyczyny trądziku, pryszczy i innych niedoskonałości skóry, a nie tylko widoczne ich skutki, jak z niewielkim powodzeniem robią to kremy, żele i maści. Z jego pomocą już po 2-4 tygodniach zaobserwujesz widoczne efekty — Twoja skóra będzie w widocznie lepszej kondycji, a Ty będziesz się mógł czuć pewnie i odrzucisz w niepamięć uczucie skrępowania spowodowane niedoskonałościami na twarzy. Wszystko to już od 2,48 zł za jeden dzień kuracji.

Darmowa dostawa! Zamów Derminax już dziś i zyskaj darmową dostawę za 0 zł
 • Pakiet kuracja startowa

  1 miesięczny zestaw (2 tabletki dziennie)

  1 opakowanie Derminax

  Chcesz wypróbować jak działa Derminax? Po dwóch tygodniach zauważysz pierwsze efekty, a po trzech zamówisz kolejne opakowanie, by kontynuować kurację.

  149 zł 112 zł za 1 miesiąc kuracji
  + 0 zł za darmową przesyłkę!

Ultra Slim System za 99 zł

Ultra Slim zahamuje Twój apetyt, poprawi przemianę materii i podniesie Twoją wytrzymałość podczas ćwiczeń. Dzięki temu schudniesz szybko i bez efektu jo-jo. Ultra Slim to szczuplejsze i bardziej jędrne ciało i ogromny zastrzyk energii!


W pakiecie masz zagwarantowane
 • Bezpieczeństwo

  Derminax to 100% starannie dobranych, naturalnych składników, które sprawiają, że jest on bezpieczny w stosowaniu i nie powoduje skutków ubocznych. Potwierdziły to rygorystyczne badania naukowe. Możesz go stosować równolegle z innymi suplementami diety i antykoncepcją.

 • Poufność

  Twoja prywatność to nasz priorytet — nie sprzedajemy, ani nie udostępniamy danych naszych Klientów innym firmom. Jesteśmy poważną firmą, która poważnie traktuje swoich Klientów.

 • Dyskrecja

  Zamówione produkty zostaną zapakowane w szare opakowanie i dostarczone na podany przez Ciebie adres za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej. Po złożeniu zamówienia, firma kurierska poinformuje Cię o terminie dostarczenia przesyłki, dzięki czemu będziesz miał pewność, że to właśnie Ty odbierzesz paczkę.

 • Zamówienie telefoniczne

  Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz złożyć zamówienia za pośrednictwem formularza na stronie www zadzwoń do nas 48 386-13-33 (telefon czynny w godzinach 8.00-20.00) i podaj nam wszystkie niezbędne dane do realizacji zamówienia. Kurier dostarczy Twoją przesyłkę za pobraniem.

1 Wypełnij formularz

 • Czy mogę odebrać przesyłkę przebywając za granicą?

2 Wybierz sposób płatności

 • Płacę przy odbiorze - 20 zł 0 zł

  Zapłać przy odbiorze, po odebraniu zamówienia od kuriera. Zamówione produkty zostaną do Ciebie wysłane w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.

 • Płacę teraz - 20 zł 0 zł

  Zapłać teraz kartą kredytową, przelewem, szybkim przelewem. Zamówione produkty zostaną do Ciebie wysłane w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.3 Złóż zamówienie

Zamówienie: 0 zł
Dostawa: 0zł

Razem do zapłaty: 0zł
 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JPT Investment Partners Limited. PC 1010, Cyprus w celach marketingowych oraz handlowych w tym na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych innym podmiotom mającym siedzibę na obszarze Europejskiego Obszaru Gospodarczego. pole wymagane Dbamy o prywatność Twoich danych

To low resolution

Please use a device with a higher resolution.

Thank You!